parallax background
parallax background
alt-text
alt-text
alt-text

 

Birbirinden keyifli konuları yelkenle buluşturduğumuz etkinliklerimize bir göz atın.


 

Birbirinden keyifli konuları yelkenle buluşturduğumuz etkinliklerimize bir göz atın.


Web-Sitesi-Etkinlikler_İç-Sayfa-Etkinlik5_Marmaris
Çok Yakında!

FETHİYE - MARMARİS SEYRİ

Karada ve denizde teorik ve pratik uygulamalarla birlikte, anda kalmayı, bedenimiz ve zihnimiz arasında canlı bir bağ kurmayı, sadeleşmeyi ve hayatı akışına bırakmayı yelken ve deniz yaşamını hafif bir tatil ile harmanladığımız keyifli bir yelken seyahati.


Web-Sitesi-Etkinlikler_İç-Sayfa-Etkinlik4_Bozukkale
Çok Yakında!

FETHİYE BOZUKKALE SEYRİ

Türkiye’nin uzak ve yalnız köşelerinden Bozukkale’ye yapacağımız macera dolu bu seyrimize denizci arkadaşlar bekliyoruz!


Sail Yoga Break Vol 3 Slider
24-28 Nisan

SAIL | YOGA BREAK

Sail & Yoga Break “The Sailing Experience” tarafından düzenlenen, yelken ve yoga severleri ya da yelken ve yogayla yeni tanışacak doğa tutkunlarını, 2021'de, Fethiye ve Göcek’in eşsiz koylarında buluşturmayı hedefleyen festival tadında bir etkinlik.


Çok Yakında!

ALİ BORATAV İLE MAVİ ROTALAR

The Sailing Experience tarafından düzenlenen gazeteci, yazar Ali Boratav’ın “Mavi Yolculuk Rehberi” ile konuk olduğu, denizdeki yaşam ve sürdürülebilirlikle ilgili bir organizasyon.


Çok Yakında!

İÇİMDEKİ DENİZE YOLCULUK

“İçimdeki Denize Yolculuk” “The Sailing Experience” tarafından 2020 Sonbaharında tarihlerinde düzenlenen, yelken ve dönüştürücü bir atölyeyi Göcek’in eşsiz koylarında buluşturmayı hedefleyen bir etkinlik.


Fethiye Kas etkinlikler ici
5 - 10 Haziran 12 - 17 Haziran

FETHİYE - KAŞ - KEKOVA SEYRİ

5 - 10 HAZİRAN FETHİYE ÇIKIŞLI TEK YÖN VE 12 - 17 HAZİRAN KAŞ ÇIKIŞLI Tek yön seyirlerimizle, Akdeniz'in en özel rotalarından birini birlikte keşfedelim!