parallax background

Rezervasyon ve bilgi almak için iletişime geçiniz
 

Yat Fotoğrafları

 

Yat Özellikleri

8 + 1 Kişi

4 Kamara

14 metre

İnternet Bağlantısı

2 WC

 
 • Yasemin Kaptan’la Fethiye’nin muhteşem koylarında bir rüya yaşadık. Kendisi denizlere olan tutkusu ve kaptanlık tecrübesi ile bize güvenli ve harika bir tatil yaşattı. Ailemizden biri gibi hissettiğimiz Yasemin Kaptanımıza bu muhteşem deneyim için çok teşekkür ederiz.
  Mehtap Reca
 • Ailemle her sene tatilleri genellikle farklı yerlerde ve konseptlerde yaparak değişik deneyimler yaşamak isterim. Bu sene de değerli arkadaşlarım Murat Güven ve sevgili eşi Ebrar bize çok güzel bir öneride bulundu. Biz de bu sayede güzel Şahbaz teknesi ile genç ekibi Yasemin ve Emrah kaptanları tanıdık. Gerek Yasemin ve gerekse Emrah müthiş konukseverlikleri, deneyimli denizcilikleri ile herkese Göcek koylarında güzel bir deniz tatili yaşattı. Kızlarım Elif ve Ayşe yelken açmayı, denizde yaşamanın püf noktalarını öğrendi. İşte bu yüzden Kaptan Yasemin ve Kaptan Emrah bizim en yakın dostlarımız ve yol arkadaşlarımız oldular. Teşekkürler sevgiler.
  Temel Okaygün
  Gazeteci
 • Yasemin ve Emrah kaptanla apartmandan komşuyuz. Komşuluklarından zaten büyük keyif alıyorduk. 7 günlük yelken seyrimiz sırasında onları daha da yakından tanıma fırsatı bulduk.  İyi ki de bulduk. Her ikisi de işinin ehli, arkadaşlıkları ve sohbetleri çok keyifli. Seyir boyunca hem güven telkin ettiler, hem de bizi birbirinden güzel koylara götürerek denize doymamızı sağladılar. Büyük bir özveriyle, her şeyin düzgün gitmesi için canla başla çalıştılar. Yeri geldi çocuklarımızla da çocuk oldular. Şahbaz da güzel ve bakımlı bir tekne. Çok rahat ettik. İç yasam alanı gayet geniş. Yasemin, Emrah; bu güzel tecrübe için tekrar çok teşekkür ediyorum... Sevgiler.
  Murat Güven
  BAT Kuzey Afrika Türkiye Hukuk ve Kurumsal İletişim Direktörü
 

Teknik Detaylar


Temel Özellikler

Yelken ve ekipmanları

Makina

Tanklar

Elektrik Sistemi

Navigasyon ve Elektronikler

Bağlanma ve Demir Ekipmanları

Güvenlik

Rahatınız için